Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az elmúlt év?

Kinek milyen volt az elmúlt év?

Figyelt kérdés
Szerencsés, szerencsétlen..? És ki mit vár az újévtől?
2009. jan. 1. 11:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát nekem sajnos a 2oo8 nem telt valami jól, sajnos sok volt a csalódás, az egyedüllét, a szerelem se hozott igazán sokmindent, kicsit szétszórt, és szórakozott is voltam sajnos.

Persze azért történtek jó dolgok is, pl. anyukámmal nagyon jó lett a kapcsolatom, sokat beszélgettünk, kevesebbet kaptunk össze felesleges dolgokon, aztán szereztem egy-két új barátot is, és pár ismerősömben kellemesen csalódtam(: Ennek ellenére mégsem mondhatom hogy szerencsés évem volt, főleg összehasonlítva 2oo7-el, na az volt nekem eddig a legjobb, akkor aztán szinte mondhatom élveztem az egész évet:D


2oo9-től pedig hasonlóakat várok mint, amik 2oo7-ben történtek, jobban oda szeretnék figyelni a dolgaimra, aktívabb leszek a tanulásban, és többet járok el futni:D Valamint egészséget az egész családnak, és mindenkinek akik engem körülvesznek, és persze végre egy igaz szerelmet.(:


Ui. nem én pontoztalak le benneteket.

2009. jan. 1. 15:48
 12/20 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat;)
2009. jan. 1. 15:50
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a páratlan évek a szerencsések már régóta!

Remélem idén is így lesz:))

Boldog új évet!

2009. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pozitív: Végre összejött a régóta tervezett második babánk, aki 2009 nyarán fog megszületni :-)


Negatív: Kicsit több lett a hitelünk :-(


Mindenkinek BUÉK!

2009. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Valójában jo, mert amennyi rossz tortént, annak ellenére mind jól vagyunk. Karambolozott a férjem, totálkár autó. De szerencsére senkinek semmi baja, és jó hogy nem ultem mellette a pocakommal. és vettunk új autot:) Igy most nyakunkon a hitel:( Ami elromolhatott otthon, elromlott. Anyumékat uldozi valami pechsorozat. Az anyosomékkal megromlott a viszonyom. tobbszor fekudtem korházban és volt mindenféle bajom.

A legeslegjobb dolog, ami tortent, hogy megszuletett es egeszseges a kisfiunk:) Pedig nem sokon múlott ez sem. A 2009-es évtol pedig azt várom, hogy legalább rosszabb ne legyen, mint az elozo, ahol a sok baj mellett mindig óriási szerencsénk is volt:)

2009. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen. Minden rossz ami csak történhetett megtörtént. Babát szeretnénk, nemjött össze. Megalázások, kihasználások, stb.. Nagyon rosszvolt. Én már csak jót tudok várni 2009-től:) Huh, defura leírni. Bár erre az évre babavárást jósolnak mindenhol..:) Remélem összejön, és remélem végre boldogleszek:)
2009. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
szorítok neked utolsó :) hogy sikerüljön
2009. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Én is nagyon szorítok:)
2009. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen. Nagyon aranyosak vagytok.:) Én is mindenkinek csak jót kívánok erre az évre.
2009. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csodálatos!Életem legszebb éve volt,mert januárban megszületett a kisfiam,azóta csupa boldogság az életem!
2009. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!