Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóval röviden utaltam penzt...

Jóska Pista Zsolt kérdése:

Szóval röviden utaltam penzt egy lanynak és végül átvert.. lehet e valamit tenni?

Figyelt kérdés

Hosszabban a sztori: tarskereson találkoztam egy lannyal, aki látszólag teljesen normalis kedves aranyos értelmes volt. Eleg sokat beszélgettünk es igazából magaba a szemelyisegebe eleg gyorsan beleszerettem úgyhogy nem lattam at sajnos hogy atveres lesz belőle.

Felhoztam hogy kellene talalkozni amibe egybol belement de utana mindenfele sztorit kitalalt (nem tudom mi volt belole igaz egyáltalán) hogy ez közbe jott meg az es hogy nincs penze alberletre se meg erre arra segitsem ki ugyhogy en mit sem sejtve elvakultan segíteni akartam aztan mindig kitalalt valamit 100.000+ osszejott sajna amit kuldtem majd amikor mondtam hohy nem tudok tobbet utána eltűnt letiltotta a számomat es nem valaszol. Mert hogy megadta a számát is sőt video chat is volt szoval nem kamu személy..

Igazából tudom a bankszámláját a telefonszámát es van hangfelvétel mert küldött hangüzenetet is... Kerdes lehet e valamit tenni. Tudom en voltam a hulye de tenyleg olyan hitelesnek tunt... Ez volt elso es utolso hogy igy megbiztam valakibe



2023. júl. 12. 03:03
 1/9 47. ***** válasza:
73%
Tanulópénz.
2023. júl. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy rendőrségi feljelentéssel nem vesztesz semmit.

Vagy találnak valamit vagy nem, vagy van már huszonöt további áldozat vagy nincs - ha nem teszel semmit, biztos nem lesz következménye.

2023. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Itt te voltál a hülye, hogy tök vadidegennek pénzt utaltál, egy vagy több jó numera reményében, most meg fel vagy háborodva.
2023. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
26%

Igen, lehet mit tenni.


Megkeresed a sorstársaid, és alapítotok egy klubot.

2023. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a rendőrségre, és jelentsd fel. Nagy valószínűséggel nem te vagy az első, de azt könnyen el lehetne érni, hogy te legyél az utolsó.

Vigyél minden bizonyítékot, üzenetváltásokat, videó és hanganyagokat, bizonylatokat a banktól, mindent.

2023. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy bűncselekmény. A pénzért cserébe ígért valamit? A szóbeli szerződés is érvényes, csak nehezebb igazolni a meglétét. Ha csak reméltél valamit, az nem ok a feljelentésre és az sem, hogy eltűnt.

A csalásnál ugyan van olyan is, hogy tévedésben tart, ami azt jelenti, hogy ugyan nem tett határozott kijelentést arra, mit ad ő cserébe, de tudhatta, hogy te ilyenben reménykedsz, és rád hagyta.

2023. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta hogy ha megkapja a fizetést akkor visszaadja amikor találkozunk.
2023. júl. 12. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, és találkoztatok már? Nem. :-)


Így már csalás valóban, csak eddig nem írtad.

2023. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feljelentetted a lányt?
máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!