Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így át lehetne verni a hazugsá...

Így át lehetne verni a hazugságvizsgálót?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényege, hogy felteszik a kérdést és az illető kigondol gyorsan magában egy másik kérdést amire a válasz az lesz ami neki kedvező a vizsgálat szempontjából..tehát megölt egy embert, megkérdezik, hogy megölte xy-t? mire ő arra gondol gyorsan h "meleg vagyok-e?", amire "nem" lesz a válasz és ekkor mondja ki hangosan, tehát az agya szerint ő nem a gyilkosos kérdésre válaszolt.. és így nem is fog bejelezni a gép mert igazat mondott. Bocsánat ha egy kicsit kacifántosan írtam le, remélem valaki megérti :)
2010. okt. 12. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem az agyhullám-fickáló abba nagyon beleremegne, hogy az illető a gyilkosság helyett a b.uzikra akar gondolni, egyszóval szerintem nem.
2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

te egy zseni vagy ez nagyon jó ötlet:D

bár lehet hogy a tudatalatti tuná hogy valójában mivolt a kérdés, és nembirna elvonatkoztatni tőle

2010. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet szolidabb kérdésre is gondolni, vagy akár a gyilkossághoz kötődőre..(otthagytam a helyszínen a kést amivel megöltem? nem.), vagy akár csak átfogalmazni a kérdést úgy, hogy a nem jöjjön ki válasznak..:) Pl arra gondol hogy "életben hagytam-e ezt az embert?".. ez hasonló kérdés mégis nem lesz a válasz :) és igazat is mondott az illető..Lényeg, hogy nem a példán volt a hangsúly, hanem a módszeren, hogy elméletileg lehetséges-e :)
2010. okt. 12. 20:48
 4/9 anonim válasza:
Hmm...:D Nem is olyan rossz ötlet...:D Vagyis...Jó kérdés... Nem akarom megbántani a kérdezőt, de nem lehet olyan nagyon zseni, hiszen ha ilyet lehetne csinálni, akkor nem egy ember úszta volna meg a börtönt és a büntetést, szerintem már több ember megpróbálta, de abban a helyzetben gondolom az is sokat számít, hogy milyen gyorsan reagálsz...Éppen olyan kérdést kapsz, amihez nem tudsz olyat kötni ami beleillene a környezetbe(nem gondolom, hogy mindig csak igennel és nemmel kell felelni, persze lehet hogy most tévedek), akkor nem hiszem,hogy előnyös, ha ott elkezdesz gondolkozni...:) De szerintem próbáljuk ki...:D Kövessünk el valami bűnt és próba szerencse:D Ki tart velem?:D
2010. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is mindig ezen gondolkodzok, h így át lehet-e verni:) Szerintem olyat kell közbe kitalálni, ami természetes és te is elhiszed, h az a válasz, s természetes viselkedsz. de am nem tudom múködik-e így:)
2010. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ki kellene próbálni... ki vállalja? :)
2010. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én vállalom, de csak, ha a kedves kérdező is beszáll valamivel a buliba:D
2010. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a hazugságvizsgálót csak különlegesen erre kiképzett ügynökök tudják átverni, akkor nem hiszem, hogy ilyen trükkel bárkinek is menne.
2010. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az Állítólag-ba volt már ilyen: azt az igazságvizsgálót ami a rendörségen van vagy azt a hagyományosat nem lehet sehogyan sem. de van egy másik egy ilyen rohadt nagy amelyikbe be kell feküdni azt át lehet. Úgy hogy végig rosszra gondolsz...
2011. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!