Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Toyota AVENSIS első tulajtól?...

Toyota AVENSIS első tulajtól? 2.0 D4D 2007

Figyelt kérdés

Van lehetőségem egy AVENSIS 2.0 D4d motoros toyotát megvenni az első tulajdonostól, de úgy igazán nem cserélt semmi extrát az autóban a kötelezőkön kívül, mondjuk kettős tömegűt sem, amitől azért tartok hogy nálam Fog elromlani.

384 ezer km van a kocsiban...


Szerintetek érdemes lehet vele foglalkozni, vagy tuti hogy alattam kotlik majd meg minden?



2023. jún. 26. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg semmi fodarab nem volt cserelve, akkor sajnos az ido mulasaval egyre novekszik a valoszinusege hogy pont nalad fog bekotlani. Majd' 400e kilometer meg ezeknek az amugy hiresen megbizhato autoknak is kisse sok.
2023. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is pontosan így gondolkozom..


Első tulaj, meg végig szerviz meg minden...de azt se tudja az öreg mi az a kettős tömegű 🥴

2023. jún. 26. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem venném meg. A d4d egy hírhedten rossz motor, és nem is ok nélkül fikázzák.
2023. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!