Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan oldalt ahol...

Mondanátok olyan oldalt ahol ijen izék vannak, hogy rákattolsz s megijedsz vagy előszökik valami pls?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ijen izék?

Előszökik valami?


Nem semmi... hányadikos vagy? Én első végére már tudtam írni - de olyannal még nem foglalkoztam, hogy mikor mi szökik elő.


Amúgy kattolj rá erre: [link]

Ja: és ijedj meg utána!

2010. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést Mr. Tökéletes/Miss Tökéletes csak siettem. Akkor újra mondom:

Tudtok még ilyen oldalakat?

killerjo.net

Amugy csak megjegyzem: épp mielőtt kiírtam a kérdést azelőtt MSN-eztem és ott egyáltalán nem írok helyesen, sokat röviditek stb..Amugy a gyakorikedresek.hu sem akarta elfogadni és vagy 100-szor át kellett fogalmazzam. Szóval akkor tudnál válaszolni??

Ja igen és a kérdéseid:

Boldog hetedik osztályos vagyok :)

Én is tudtam írni első végére, sőt én vagy ok az osztályban az egyik legjobb helyesíró...

Na és még valami:

Legközelebb ha válaszolsz légyszíves a kérdésre válaszolj s nem oszd itt az észt!!!!!!!!

2010. okt. 12. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Az MSN abban különbözik ettől az oldaltól, hogy ott akármekkora butaságot leírhatsz, normál esetben 5 perc múlva már sehol sincs - itt pedig évekig ezt nézheti mindenki, aki elég buta "rákattolni", vagy a véletlen kérdésekben ezt kapja.

Én másképp (más módszerekel) írnék a kettőre - és nem sunnyognám el a váltást közöttük.


Itt ennyire nem siethetsz, mert IQ nullás félanalfabétának néznek, és ennek megfelelően fogsz válaszokat is kapni (már, ha kapsz egyáltalán. Most is nagyon sokan válaszoltak).

Hiányzik ez neked?


Egyébként igazad van, hogy a kérdésre nem válaszoltam... nagyon ritkán teszek ilyet, de valami hihetetlenül, rettenetesen borzalmas volt, amit elkövettél. Úgy helyesírásra, mint gondolkodásra egyaránt. Egy jól iskolázott majom ennél értelmesebb kérdést tett volna föl, és jobb helyesírással.


Most (gondolom) a legjobb tudásod szerint írtál - és most is vannak hibák benne. Nem sok - de milyen lehet a többi diák az osztályodból, ha te vagy az egyik legjobb?


Amúgy meg mennyit szoktál MSN-en írni - és mennyit ilyen helyen, ahol valahogyan ki is kell néznie?

Mert mindkettő alakít téged: a maga képére.

2010. okt. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!