Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudok neki legjobban...

Mivel tudok neki legjobban lelkileg fájdalmat okozni?

Figyelt kérdés
A volt legjobb barátomról van szó.Kezdjük ott hogy tesi óra elött az öltözőben hülyéskedtem az egyik o.társammal, aki erre felidegeskedett, nekem jött, én mondtam neki hogy álítsa le magát, meg minden, erre ő beszélt vissza nekem, én úgyszint.Erre a bizonyos volt "jópofa" barátom meg védte a másikat, én neki is azt mondtam amit a másiknak, ő erre ilyeneket mondott nekem tesi óra után az osztályban mindenki előtt hogy belőlem mindenhonnan csak a véres g**i folyik, meg hogy apámnak a f***án fekszek mert az az ágyam.Ez volt tegnap.Ma nem szóltam hozzá, elfordítottam tőle a fejemet.Na, ő összebarátkozott az osztály leghülyébb gyerekével, akinek az agyában zavarodása van, szó szerint, na és hallottam, hogy mondta annak a hülye gyereknek, hogy az osztályban el kezdett fojtogatni(már a volt haverom), de úgy, hogy a tanároknak kellett leszedniük rólam.Persze ez nem igaz, mert egy ujjal nem ért hozzám.Ő ezzel nagyon nagy lelki sebet ejtett bennem.Mivel tudnám a legjobban lelkileg, nem fizikailag visszaadni neki?14/f
2010. okt. 11. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
írj neki 1 szívszorító szomorú sms-t rejtett számon vagy keress barátot te is...
2010. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ezt komoylan mondod?nem vok b|_|zi, ne félj.
2010. okt. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!