Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Máv Pályamunkásnak kötelező a...

Máv Pályamunkásnak kötelező a fejvédő sisak viselete?

Figyelt kérdés
Ma vettek fel a céghez,de ha holnap fel kell vennem azt a sárga bánatot azonnal felmondok. Nem viccből kérdezem. Ha nem hordom megbírságolnak engem is,és a céget is.És mivel felvenni nem vagyok hajlandó,és amúgy is szarért/hugyért dolgozok (nettó 160.000-ezer forintért)nem éri meg megvárni a bírságot.
2023. ápr. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Igen, kotelezo. Ha ekkora lelkivalsagot okoz felvenni egy eletvedelmi felszerelest ovodas modjara hisztizve, jobb is ha tobbet nem mesz be dolgozni.


Majd ha megehezel, talan felreteszed a gyerekes kis onerzetedet. Ha nem, az se baj, nem kar erted.

2023. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vettem magamnak saját pénzen egy ugyanolyat, de kéket! Mindjárt nagyobb királyság!
2023. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beton kedesztalj cserénél a semmi közepén nem hiszem hogy jelentős életvédelmi szérepe lenne.Vannak munkaködök ahol indokolt a viselete,de engem nem véd meg semmitől.Azt meg hogy kár e értem vagy nem azt nem te döntőd el biga.
2023. ápr. 28. 08:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet vásárolok én is egy másikat,mert ez úgy néz ki mintha egy 20 literes vödör lenne a fejünkön.
2023. ápr. 28. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol vagy te helyileg, hogy védősisakot kaptál? És minek? Hátha a fejedre esik egy mozdony, vagy mi?

Én 30 éve vagyok vasutas, de pályamunkáson még nem láttam védősisakot. Esetleg valami speciális, nem közvetlenül pályához kapcsolódó munkánál, mint pl. pálya menti fa kivágásánál.

2023. ápr. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!