Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális hogy ennyire...

Az normális hogy ennyire beleélem magam könyvekbe/filmekbe?

Figyelt kérdés
Ha könyvet olvasok vagy filmet nézek és valami kínos vagy fura jelenet van nem bírom tovább nézni de mondjuk akkor sem ha valami romantikus történik. Ez normális? Ilyenkor szünetet kell tartanom pedig nagyon érdekel valójában hogy mi fog történni.Horror filmeknél például egyszer sem állítom meg mert abban nincsenek olyan kínos jelenetek.

2023. ápr. 19. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi számít neked kínosnak vagy furának?
2023. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Féltékenykedős jelenetek például. Vagy túl nyálas pillanatok. Vagy csak egyszerűen valami dráma.
2023. ápr. 19. 22:52
 3/6 anonim válasza:
uhh, ilyen velem is van, de inkább animék téren
2023. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énn akkor vagyok így, mikor már nem először olvasom/nézem, és tudom, hogy valami cikis dolog következik. Pl a csajt vagy pasit rajtakapják mással, vagy nyomoznak benne és lebuknak meg ilyenek..
2023. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is beleélem magam de nem állítom le
2023. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3, Nekem abban is de amúgy szinte mindennel ez van😭
2023. ápr. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!