Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a szöveg...

Hogy kezdjek neki a szöveg írásnak?

Figyelt kérdés
Dal szöveget, verset szeretnék írni! Főképpen valami rap számot! A gond az ilyennel általában az hogy hogy kezdjem el? Mivel kezdjem a szöveget, rappet?
2010. okt. 8. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, én is hányszor akartam már írni rap számot, néha sikerült is.. Nézd: Ami téged inspirál motivál, érdekel, a világ dolgai, magyarul mondván az élet szar dolgai fasza beat-tel rímekbe szedve.. Nem tudom te miben leled bánatod vagy éppen örömöd, amiben igen az legyen a téma, na hogy most hogy kezdj bele... figyelj ezen ne is gondolkozz. ugyanis ez az embernek ösztönösen jön! Amikor nem is gondolnál a szöveg írására akkor jut eszedbe hidd el! Egyébként halgass sok rap számot hogy legyen ichleted is, én is így tudtam írni. Remélem tudtam segíteni.
2010. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoktam verseket, dalszövegeket írni és nálam ez mindig úgy megy, hogy hirtelen eszembe jut pl. egy cím, vagy egy rímelő sor. Azt leírom és folytatom, ami jön. Aztán utólag még alakítgatom. Volt már olyan, hogy 2 hétig írtam egy szöveget.

Amikor leülök, hogy na most akkor írok egy verset, akkor általában nem jönnek olyan jól az ihletek.

Sok sikert hozzá. :)

2010. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sokat segítettetek! :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. okt. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!