Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom nyomonkövetni...

Miért nem tudom nyomonkövetni a csomagom?

Figyelt kérdés
Múlhéten rendeltem egy cipőt az áruház küldte hogy feladták a csomagom de nem tudom nyomon követni. Sameday a futárszolgálat ami kihozza. Valamiért nem adja ki hogy hol a csomagom. Olvastam róluk hogy mennyire rossz futárszolgálat de remélem megkapom a csomagomat

2023. ápr. 2. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az inkább easybox automata lesz nem?
2023. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, házhozszállítással kértem
2023. ápr. 2. 21:23
 3/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Nekem az email cim elírása miatt kering február 8 óta a csomagom valahol a Foxpostnál. Héten még várható a szállítás, de elengedtem már, hogy megérkezik a csomag valaha is... Reméld, hogy megkapod azért.
2023. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha holnapig nem jön meg ügyfélszolgálaton megpróbálom elérni őket és megkérdezni hol tart a csomag
2023. ápr. 3. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
na jött?
2023. ápr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megjött még múlthét szerdán. Viszonylag gyorsan meghozták ahhoz képest amiket hallottam róluk.
2023. ápr. 10. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már több hónapja rendelek tőlük. Sajnos azt kell mondjam egyre gyakoribb, hogy valami gáz van a rendelések körül. Amit nagyon sajnálok mert jó dolgok vannak az oldalon és sok mindenre lenne szükségem... Hát ez van. Vagy megkapom a cuccokat vagy nem. Változó.

Jelenleg 2 csomagom kering valahol a samedaynél. Egyiket se hozták ki egyszer sem easyboxba, a csomagkövetőn ennek semmi nyoma, maximum a " helyi raktár"ig jutottak. Az egyik 3 napja ott porosodik, bár az emag oldala szerint közben törölve lett.

A másik csomag majdnem 1 hétig volt a raktárban, majd kiszállítás nélkül visszaküldték a feladó felé.

Már elengedtem, hogy megkapom őket. Ja és sehol semmilyen értesítést nem kaptam, emailre nem vàlaszolnak, a telefon nem kapcsolható.

2023. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!