Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek neki...

Milyen ajándékot vegyek neki amiről emlékezhet majd rám és nem adja föl az életét?

Figyelt kérdés

van egy srác aki nagyon közel áll hozzám és katona lesz,az a célja hogy elmegy valahova háborúzni zsoldosként megszedi magát pénzzel és haza jönn venni 1 nagy telket ahol majd nyugodtan él.Én ezt elég nagy baromságnak tartom próbáltam lebeszélni őt szerintem megfog halni erre csak anyi válasza volt hogy az sem baj eléggé mélabús ember olyan magának való csak felém nyitott ugyan is nagyon megszeretett engem én is őt de nekem van más barátom akit nagyon szeretek ezt tudomásúl is vette de nem törődik bele úgy gndolja 1x úgy is az övé leszek kb én vagyok az egyetlen ok hogy túlakarja majd élni a háborút ezért megfogadtata velem hogy ha 5 év múlva mikor haza jönn nem lesz már meg a barátom akkor megvárom őt mert neki az lesz az első dolga hogy felkeressen és elvegyen.Hát ez mind szép és jó de tudom hogy elfog veszni a háborúban úgy hogy arra gondoltam veszek neki egy medált vagy karkötőt ami mindíg vele lehet majd és tarthatja benne a lelket de nem vagyok benne biztos hogy ez jó ötlet hisz szinte biztos vagyok benne hogy addígra már házas leszek vagy minimum jegyes és nincs sok esélye és ha jó öttlet akkor a kérdés hogy milyen is legyen ez az ajándék.vélemény erről az egész szituról?ötletek?tippek?

20L


2010. okt. 4. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Adj neki egy dvd-t!

VAn az eredeti dán verzió: Brødre (2004) vagy esetleg az amerikai verzió: Brothers (2009), ami ugyan egy koppintás, de elég hatásos az is. Bár a dán klasszisokkal jobb...

Olvass utána,

[link]

[link]


Vagy hasonló oldalakon. Szerintem elég kemény film. Bár lehet, hogy egy katonának készülő embert nem tud lebeszélni erről...

2010. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
u ez nagyon tetszik majd megmutatom neki:)és magáról a szituról mi a véleményed esetleg tanácsod?
2010. okt. 4. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem?

Úgy érzem, egy ilyen öntudatos férfit sem észérvekkel, sem érzelmi érvekkel nem lehet igazán eltántorítani a kitűzött céljától.

Viszont szerintem nem igazán tisztességes dolog arra megkérni egy lányt, hogy tulajdonképpen az egész életét adja föl egy szinte teljesen bizonytalan dologért.

Nem is beszélve arról, hogy egy háborúból, vagy egy háborús övezetből nem ugyanazon emberként fog visszatérni. Egy ember sem bírja ki az ilyen feszültséget, akármilyen kemény is legbelül. Gondolok itt például a poszttraumatikus stresszre stb. Ez egyébként a filmekben is nagyszerűen látszik. Visszatér a katona a háborúból, elérte, amit el szeretett volna érni, de sehogy sem találja már meg önmagát. Szeretne ugyan szeretni újból, de már képtelen.

Úgy érzem, hogy abszolút alkalmatlan vagyok arra, hogy ilyen helyzetben tanácsot adjak. Szerintem nem tudsz többet tenni, mint amit egy igazi nő tehetne, biztosítsd afelől, hogy vele leszel, gondolsz majd rá, de ne áltasd mindenféle ígéretekkel, hogy megvárod őt.

Sok sikert!

2010. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Nem áltatom hisz világossan megmondtam neki hogy barátom addígra nagy valószínüséggel férjem lesz és én őt szeretem ezért is vagyok bizonytalan hogy jó ötlet e így ajándékot adni neki és azt sem tudom nagyon mit adhatnék csak nem szeretném hogy elvesszen féltem őt viszont azt sem szeretném hogy abban bízzon hogy övé leszek haza jönn és koppanjon hogy férjnél vagyok
2010. okt. 5. 16:16
 5/5 anonim válasza:
Mi lett a vége?
2019. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!