Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik oldalról érdemes...

Melyik oldalról érdemes cosplayt rendelni?

Figyelt kérdés
Sok olyat olvastam, hogy nem jött meg időben vagy egyáltalán nem és ezért hezitálok hogy honnan rendeljek. Szóval akinek már van tapasztalata, ti melyik oldalról rendeltek cosplayt és milyen gyorsan jött meg?

2023. jan. 29. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem maguknak csinálják?
2023. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van olyan is, de mivel elég komplex és még sosem csináltam ezért inkább rendelnék.
2023. jan. 29. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dokidoki, Uwowo, Miccostumes eddig mind egy hónapon belül megérkezett a feladást követően (általában 2 hét alatt itt vannak, mert commercial/express shippinget választok mindig, ha tudok, most az Uwowo volt 3 hét a holdújév miatt). Aliexpressről ritkábban rendelek, legutóbb ősszel rendeltem, de az is 2 hét alatt itt volt.
2023. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet már nem aktuális, de leírom, hátha valakinek segít. Uwoworol rendeltem cosplayt, 120 dollár körül volt. Azt írták, hogy hamarosan feladják. 2x írtam emailt nekik. Először egy hónap után azt írták, hogy ünnep van nekik ezért késik a rendelés kiszállítása. Vártam mégegy hónapot, írtam nekik és azt írták nem gyártottak már ilyet, de a pénzt utána visszautalták pár napon belül
2023. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!