Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapok értesítéseket...

Miért nem kapok értesítéseket a telefonomon? (Több lent)

Figyelt kérdés

Elegem van mostmár abból, hogy soha nem kapom értesítést, ha üzenetet kapok, vagy ha felhívnak.

Messengeren is ha ír valaki csak akkor kapom meg, ha megnyitom az alkalmazást. És ha megnyitom, akkor azt se tudom, hogy melyiket olvassam annyit olvasatlan üzenetet ad be. Amíg nem nyitom meg a Messengert, addig semmit nem jelez. Ha valaki hív az más, egy fokkal jobb, mert néha csörög a telefonom. Van, hogy telefonozok és jön egy értesítés, hogy: "XY nem fogadott hívás 2 perccel ezelőtt"

Telefonom: Redmi 9C

Minden engedélyezve van, az értesítések is, és max hangerőn van a telefonom folyton. Ez a probléma már akkor ilyen megvolt, amikor megvettem a telefont (újan, nem használtan).



2023. jan. 17. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az androidos kínai csodák átka. Vegyél egy rendes telefont, leginkább alma, de ha mindenáron android kell akkor csak a Samsung.
2023. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt gyakran csinalja nekem is, nem értem minek
2023. jan. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden apphoz van ilyen akkumulátorkímélő beállítás, azt állítsd be úgy, hogy "nincs korlátozás". Ja, és amikor abban a nézetben vagy, ahol át tudod tekinteni az összes appot, ott van egy ilyen kör, benne egy X-szel. Na azt NE használd! Ugyanis az force close-olja az összes appot, beleértve a háttérszolgáltatásaikat is, és ennek egyik következménye, hogy nem fognak megérkezni az értesítések.

Az energiakezelő is ezt csinálja egyébként, a bizonyos ideig nem használt appokat teljesen kilövi. Minden ilyen energiakezeléses hülyeséget le kell tiltani.

2023. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a nem használt appokat jegeli. Ki kell kapcsolni. És adni engedélyt az adott appnak, hogy küldhessen értesítéseket meg hogy futhasson a háttérben.
2023. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!