Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a Facebook?

Miért csinálja ezt a Facebook?

Figyelt kérdés
Már több hónapja hogy a Facebook csoportba nem tudok file-t feltölteni. Amikor kiválasztom telefonom mappájából a file-t, amit közzé szeretnék tenni, egyszerűen kidob az alkalmazás. Frissítettem, letöröltem és ismét letöltöttem, de a probléma továbbra is fent áll. Eddig nem csinálta ezt, a telefonommal lehet a baj?

2022. nov. 4. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vacakol a fb. Sok mindent akartak, ám már nem bírják, a rendszerük egyre nagyobb katyvasz.

Számtalan hibájuk lett mára.


Sok helyet azzal tesznek tönkre, hogy egyre több mindennel bővítik.


Én is jártam úgy pl csoportba gy bejegyzés alá akartam képet beküldeni, mert kértek photoshopos munkákat.

Még gépen se engedte a feltöltést. Pirosra változott a fénykép ikonja.


Nem lehet bezárni megnyitott posztokat, képeket sima X-szel, ESC vagy a böngésző vissza nyilával megy csak.


Telón a hírfolyam visszaugrál elejére.


A like sor, azaz az emojik sora nem ihrott fel, hanem az egész kijelzőt befoglalta a "Like" jel 😂

Meg ilyenek.


Az ottani fb huszáros követéseket igyekeztem máshova átterelni, mert lepusztult a fb rendszere keményen.


A kommentrendszer... Követhetetlen. Durvább, mint egy 500 éves családfa.


Le is szedtem mindenhonna a fb-ot mint platformos elérhetőséget.

2022. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már azt hittem, hogy csak velem szórakozik, vagy én rontottam el valamit. Mindegy milyen alkalmazásról van szó, ha fejlesztik, valahogy mindig elképesztően gagyi lesz.
2022. nov. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!