Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor amikor megvan,...

Ilyenkor amikor megvan, termelődik bennünk valami férfi hormon is, mert olyan agresszív vagyok, hogy legszívesebben szétvernék valakit vagy valamit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 12:58
 1/2 hot_kiss ***** válasza:
Én általába vagy hisztisvagyok és bőgök mindenen meg világfájdalmamvan vagy csak nagyon ingadozó a kedvem és egyikpercben még apuci pici ártatlan lánya, másikban meg egy baromállatvagyok xD
2010. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fúú én is ilyen vagyok.Tudni kell,hogy van egy haverom,aki mindig akkor talál be msn en amikor megvan,vagy megfog jönni,és mindig olyan idegbeteg vagyok olyankor,ő még csak rátesz egy lapáttal,és elkezdek ordítani és a billentyűzetet püfölni,szóval engem is mindenki idegesít és ilyenkor szivesen agyonvernék egy két embert :D:$
2010. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!