Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejettem kihúzni a vasalót?

Elfelejettem kihúzni a vasalót?

Figyelt kérdés
Épp egy 4 napos nyaraláson vagyok és azon aggódom, hpgy nem e hagytam bedugva a vasalót a lakádban. Ugye a vasaló deszkán van, a fém részén ugye, ahova lehet rakni a vasalót. Viszont félek, hogy ha nem húztam ki ennyi idő alatt baj történhet. És senki nincs moat otthon mindenki külföldön van. Esetleg nem lehet betelefonálni az áramszolgáltatónak, hogy egy ideig kapcsolják ki az áramot?

2022. aug. 25. 03:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha abból indulunk ki, hogy az internettel ezt meg lehet tenni (Személyazonosság igazolását követően természetesen), akkor nem gondolom, hogy az árammal miért lenne másképp. Sajnos bemondásra biztos, hogy nem fogják lekapcsolni, mert akkor annyi erővel boldog lekapcsoltathatná boldogtalan áramát, netét, telefonját, bármit. Szóval próbáld meg, elméletileg segíteni fognak.
2022. aug. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Mivel a villanyóra kötelezően a lakáson kívül van, elég felhívnod a szomszédot, hogy ha még nem égett le a lakás, nyomja ki a megszakítót.

Bár ha eddig nem égett le, eztán sem fog.

2022. aug. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2. A régi építésű házsknál bent van. Pl. nálam is.

Ha áram alatt van, és nem textílián, nem hiszem hogy egy viszonylag termetes felületett annyira fel tudjon melegíteni, hogy lángra kapjon.

2022. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se fog kigyulladni, csak nyilván azért elkap ez a félelem, főleg úgy h kb 4 napig nem leszek otthon. A szomszéd meg nem nagyon tudja lekapcsolni az áramot, ha úgy van, mert bent van az udvarban és a kapu az zárva van.
2022. aug. 25. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha el tudnak érni mobilon, most már tudnál róla.
2022. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a szomszéd nem éri el a mérőszekrényt, akkor a szolgáltatós szerelő sem...

Ha meg a szolgáltatós szerelő be tud mászni, akkor a szomszéd is...

Szerintem telefonosdira nem fogják ledobni a csatlakozót, mert ilyen alapon bárki megszüntethetné bárkinél a szolgáltatást. No meg fizetni sem tudsz előre.

2022. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most mondták be a híradóban, hogy leégett egy… ja nem. :-)
2022. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haha xD
2022. aug. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!