Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » írjon vki egy olyan oldalt...

írjon vki egy olyan oldalt ahonnan (offline dc supra vans sötöbö) pulcsit öveet cipőt lehet rendelni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] de ne vegyél már ilyeneket annyira sablon mindenki ezeket hordja,légy egyéniség persze rádbízom
2010. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszike. oooh te meg ne legyél már olyna mint mami :D amúgy van benne vmi :| bár mi felénk nagyon nem hordanak ilyen cuccokat.
2010. szept. 23. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
suttyó
2010. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
anyád.
2010. szept. 23. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet h felétek nem de pl ahova én járok gimibe 10 osztálytársamból 7en DC cipő van,szinte csak dc taskak...szerintem mar falun se menő. Tök sablon egymas majmolasa.jo nekemis vannak dc cuccaim csak annyi külömbséggel h nekem már 2évvel ezelott is Voltaire,nem most kezdtem oket megvenni met bélának is olyan van.....
2010. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
najó mondjuk dc nem is kell mert egy nagy szar. csak fizetnek a sztároknak hogy hordják hogy felkapottab márka legyen.
2010. szept. 24. 09:33
 7/9 A kérdező kommentje:
nameg a supra is. de mondjuk egy etnies vagy egy volcom azé jó lenne :D
2010. szept. 24. 09:34
 8/9 A kérdező kommentje:
béluci :$de fasza néév :D olyan cuki
2010. szept. 24. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Hordj zooyorkot pl az nincsen túlhypeolva már ha deszkás márkára lehet Ilyet mondani mert mindegyik túl van
2010. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!