Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes még élni?

Érdemes még élni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig se volt az
2022. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Aha, ha engem kérdezel, akkor igen. Csupán hozzáállás kérdése. Legalábbis, ha a saját életemet nézem, akkor egyértelműen igen, van értelme még élni.
2022. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Vagyis érdemes*, mert ugye te így fogalmaztál. De a "van értelme élni" is tökéletes szerintem.

2022. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem gondolom, eddig sem volt leány álom az élet de legalább tudtál élni. Szabad voltál megettél ahova akartál. Átlag dolgokra gond nélkül telt. Na most ezeket fogják elvenni. Még egy kg kenyér is 1500 forint lesz. Jön a nyomor. Vége a jó világnak.
2022. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*mehettél
2022. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
75%
Naná, hogy érdemes! Ne a nehézségeket nézd, hanem a lehetőségeket. A lépcső mellett futó vascső nem csak korlát, hanem egyben kapaszkodó is.
2022. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen☺️
2022. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!