Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a második nevét...

Ha valaki a második nevét használja akkor azon a néven regisztrál a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy valakit Varga Irén Vandának hívnak, és a Vandát használja,mert sokkal jobban tetszik neki mint az Irén. Nem gáz,ha közösségi oldalakra Varga Vanda névvel regisztrál? Vagy még ha az Irént utálja is, ne hagyja ki?
2010. szept. 22. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalakat nem vizsgálja az önkormányzat, hogy na most vajon mindenki azzal a névvel regisztrált-e, amivel hivatalosan megkeresztelkedett. Nem kell mindent ilyen mereven venni.


2 keresztnevem van nekem is, de ilyen helyeken mindig csak az elsőt használtam (a 2. keresztnevem csak a hivatalos papírokhoz való). Ha Téged a példabeli Vandaként ismernek, hagyd a francba az Irént. Ha így találnak meg, miért ne? Ez még mindig jobb, mintha kandzsikkal vagy arab betűkkel írnád ki a neved, ahogy azt sokan mások megteszik.

2010. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tetszik amit írtál :D Mások véleményeire is kíváncsi vagyok...
2010. szept. 22. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem igen, nyugodtan. én például a a becenevemet is kiírtam facebookon a keresztnevem mellé mert azt jobban szeretem. ennyi. nem ellenőrtik, és úgyis mindenki a becenevemen ismer.
2010. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!