Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan táborról, ahol a diákok egy iskola tornatermében matracokon alszanak, és pl hálózsákot otthonról kell hozniuk?

Figyelt kérdés
Az egyik fiatal (13-14) ismerősöm kapott egy ilyen lehetőséget és nagyon meglepődött. Nektek mi a véleményetek róla?

2022. júl. 22. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadható, főleg ha az ára is ehhez igazodik.
2022. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

miért? Jobb, ha egy fertőzött, ki tudja ki által használt hálózsákot kap? Aztán mehet a bőrgyógyászhoz..

Hogy tornateremben alszanak? De legalább matracon, és nem kint az erdőben a fűben, vagy a hangyák közt...

Ez egy tábor..a gyerekeknek ez is élmény..(nekem az volt)

Fürdésről nem írtál..miért nem? Sőt, az étkezésről sem.

2022. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha minden igaz, ha suliban ,,laknak" akkor a sulis zuhanyzót kell majd használniuk, ami nem túl jó (álltalában) de ha jól tudom, kaját napi 3-szor kapni fognak
2022. júl. 22. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég lényegtelen dolog,mert ha alszanak,akkor úgyis alszanak,nem fontos hogy hol.A lényegesebb az,hogy maga a tábor milyen,mit csinál(hat)nak ott.
2022. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Falusi tornaterem? és erdővel, hegyekkel körbeölelt faluról van szó? Mert akkor curva jó! :) mert akkor lesz programjuk, szuper!
2022. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

És ezért még valaki fizet is?! :D


Hát én tuti nem küldeném a gyereket ilyenbe.

2022. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 2*Sü ***** válasza:
100%

Én néptáncos voltam. A nyári utakon és táborokban aludtunk mi pl. 4 csillagos szállodában is Olaszországban, meg aludtunk Erdélyben egy málladozó vakolatú, kitört ablaküvegű osztályteremben hálózsákban, ahol a zuhanyzóhoz a vizet egy tisztító berendezésen át, de melegítés nélkül a patakból vezették ki, és köszönhetően a több napos esőzésnek olyan hideg volt, hogy bár villámgyorsan megtanultunk zuhanyozni, de ez alatt a rövid idő alatt is lezsibbadt a vállam, mire végeztem.


És a tapasztalatom az, hogy ha valaki nincs nagyon elkényeztetve, akkor az, hogy egy-egy ilyen út milyen élményeket adott, mennyire volt nagyszerű, vagy sem, az egyáltalán nem azon múlt, hogy milyen volt a szállás, meg úgy általában a körülmények.

2022. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:
68%
Ha egyébként rendben van minden, akkor érdekes tapasztalat lesz. Még élvezhetik is, sőt valószínűleg így lesz.
2022. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez egy zenekari tábor (egy iskolai zenekar, énekkel és hangszerekkel). Szóval leginkább próbálni fognak. Valami magyar tó partján (annyit tudok, h nem a Balaton) lesznek, szóval fürödni is fognak.
2022. júl. 22. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:
9.:Az klassz!Lehet olyan mint az Amerikai Pite 4-ben. :)
2022. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!