Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek Magyarországot? Ha...

Szeretitek Magyarországot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Írjátok le! Én azért, mert járt itt sok híresség!

2022. júl. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam rá, hogy írok valami választ, de aztán amikor láttam, te miért, inkább leteszek róla. Annyit elárulhatok, hogy nem azért, mert járnak ide idegenek. Nagyon-nagyon nem. A kulcsszavaidat sem nagyon értem.
2022. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Járt ott sok híresség?

Azért ez elmondható még pár országról, nem?

2022. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy országot nem azért kell szeretni mert sok híresség jött ide. Több országba is mentek sok hírességek szóval ez nem olyan cucc.
2022. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Annyira nem, de hát ez van, szegény ember abból főz amilye van.
2022. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
100%
Én szeretem, mert a magyar nők a legszebbek a világon, nekünk köszönheti a világ az Ikarus autóbuszokat, ez az egyetlen ország ami határos önmagával, sok mindent mi találtunk fel, a pálinka a mi saját italunk, miénk Közép-Európa legnagyobb tava, és még sorolhatnám.
2022. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

"Én szeretem"

Ez eddig rendben van.


"mert a magyar nők a legszebbek a világon"

Azért ezzel nem mindenki ért ám egyet. Neked lehet, de a világ sok más helyén egészen más a szépségideál.


"nekünk köszönheti a világ az Ikarus autóbuszokat"

Ez helyesen így hangzana: Nekünk "köszönheti" a világ... Tudom, tudom, én is szeretem őket, de azért lássuk be, néhány ország van csak, ahol hallottak róluk.


"ez az egyetlen ország ami határos önmagával"

Nehezen értelmezhető, de azért akad még jópár ország a Földön, amit feldaraboltak és most egykori önmagukkal szomszédosak.


"sok mindent mi találtunk fel"

És sokkal többet nem.


"a pálinka a mi saját italunk"

És egy csomó más meg nem.


"miénk Közép-Európa legnagyobb tava"

Miénk...? Lassan már csak pár tucat emberé a tízmillióból. Arról nem beszélve, hogy nem a miénk Nyugat-Európa legnagyobb tava, sem Észak-Európáé, sem Amerika, Afrika vagy Ázsia semelyik régiójáé.


"és még sorolhatnám"

Nem kell, elég lenne egy értelmezhető érvet mondani. Csak egyet.

Valamit CSAK azért szeretni, mert oda születtél, az teljesen természetes. De olyan szubjektív dolgokkal indokolni, ez elég gyerekes.

2022. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!