Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék youtubera videót...

Szeretnék youtubera videót feltölteni, de licenszelt zene van benne. Hogyan lehetne megoldani hogy benne maradjon a zene, és engedje feltölteni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Kifizeted a szerzői jogdíjat.
2022. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom. Én pl. úgy jártam, hogy egy magyar együttes dalát megírtam hangszerkesztővel - szöveg nélkül - és azt próbáltam meg háttérzeneként használni egy videómban. Nem engedte. Nem hamisítottam, feldolgoztam és ezt nem is titkoltam senki elől és még csak nem is arra használtam, hogy bármilyen bevételre tegyek szert, - még sem engedte. Feltöltöttem némán, - ha ettől jobb lesz valakinek is, hát legyen így! Sok esetben úgy viszonyulnak az emberhez, mint ha hülyére keresné magát egy ilyen gesztussal, - a 30 forintjukért reszketők részemről reszkethetnek tovább a 30 forintjukért, mert rajtam nem hajtanak be olyanért pénzt, amire speciel, büszke lennék. Ezt úgy értem, hogy én büszke lennék arra, ha valaki az én dalaimat használná nemes célra, felvenné a műsorába és időközönként elő is adná, - nem hogy reszketek a "jogdíjakért", mint sok csöves!... Különbözőek vagyunk!
2022. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hol lehet kifizetni?
2022. jún. 30. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!