Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 500 dinárom. Szeretnék...

Van 500 dinárom. Szeretnék anyunak és apunak venni valamit Karácsonyra. Mit vehetnék?

Figyelt kérdés
ne túl ,,olyan" de azért jelképes :D
2008. dec. 19. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerbiai vagy,hova valósi? Hát,lehet sok mindent találni,valamilyen kis könyvet,szép noteszt,váza,edény,ilyesmit ha jó helyen keresel,lehet találni. Bármilyen boltba bemehetsz szinte,és ha szétnézel,látsz majd valamit. Esetleg készíthetsz te magad is valami érdekes dolgot.
2008. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De jó, hogy van aki szerbiai még rajtam kívül. :)

Em hát nem tom, én anyunak 1000 dinárért, és apunak is 1000 dinárért veszek majd.

Nem tom, hova valósi vagy, esetleg úgy könnyebb lenne, hogy milyen boltok vannak a közeledbe, én zentai vagyok, valdiban, ktc-ben fogok vásárolni.

Mondjuk egy jó kis csokis desszert? pl. meggyest lehet 150-200 dinár körül venni. :)

2009. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nézem a kérdés kiírását. Sorry
2009. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!