Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekel titeket a képregények...

Érdekel titeket a képregények világa?

Figyelt kérdés
Indokold meg, hogy miért érdekel és miért nem!
2010. szept. 19. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán olvasok képregényt manapság, de szeretem. Még gyerekkoromból maradt meg, mert akkor inkább azokat értékeltem, tetszettek a figurák is, és jó volt őket látni abban a helyzetben, amiben benne voltak, nem csak olvasni róluk.

21/L

2010. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
neeem,mert nincs nekem ilyenekre időm
2010. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most éppen képregényes korszakomban vagyok (ez egy elég hosszú korszak nálam). Hogy miért érdekel? Fogalmam sincs, egyszerűen tetszik és kész, szerintem ezt nem is nagyon lehet megmagyarázni. Ha tetszik, tuti hogy magával ragad és kutatsz, kutatsz, egyre jobban "értesz" hozzá, stb... Szerintem ez ilyen. Legalábbis én így voltam vele.

14/F

2011. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,sőt!

Imádom őket,mert nagyon tetszik a látványviláguk,és az,hogy nem csak olvasni kell!

Kedvenc:

Mesék a kriptából

14/F

2011. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!