Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék kérdezni a kedves...

Szeretnék kérdezni a kedves olvasóktól, hogy mit tegyek, ha már nagyon kimerültnek érzem magam? Dolgozom, mellette tanulok, anyukámat ápolom, gyereket nevelek, és még párt érdekek is vannak a háttérben.

Figyelt kérdés
94-óta szedek xanaxot, de már nem érek vele túl sok mindent el, cipralexet is szedtem de az iszonyú mellék hatással van. Mindig feszült vagyok, nagyon sok mindent várnak el tőlem és nem szeretnék nem meg felelni. Van- e valami a kimerültségre?
2010. szept. 19. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Elítélem - általában - azokat az embereket, akik "a gyerek mögé bújva" kiíratják magukat betegállományba, de ezúttal csak ezt tudom tanácsolni.

-Másként nem tudsz a "24 órából 36-ot csinálni". :(

Ha ez meg van, akkor a gyerek iskolaidejében tudsz pihenni, mert a többi kötelezettséged továbbra is állni fog. :(

Ha nem köti - orvos - szigorúan előírásokhoz a gyógyszer szedését, akkor - a közérzetedet szem előtt tartva (!) - próbálj meg elhagyni egy-két gyógyszert napi viszonylatban, mert az antidepresszánsok "tompítják" az agyat. -Beszélj erről a lehetőségről az orvossal előbb, nehogy bajt csinálj - a tanácsom miatt, - van olyan antidepresszáns, amelyiknek a nem fokozatos elhagyása súlyosabb következményekkel is járhat, (én tojást törtem el kettő újjal - hosszában, - pedig csak segíteni szerettem volna a páromnak az elpakolásban, de "nem éreztem az erőt", miután 10 napig nem jutottam hozzá a Dalsan-hoz).


Mielőbbi regenerálódást, jobbulást kívánok!

2010. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még valami:

Ha van kivel, próbáld megosztani Anyukád ápolását is, - szervezzétek meg, hogy hétfőn-szerdán Te, kedden-csütörtökön a család második, pénteken és hétvégén a család harmadik tagja végzi el ezt a feladatot.

Ettől még lehet napi rendszerességű kapcsolatot fenntartani...


Sok sikert a megvalósításhoz!

2010. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!