Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A parkolás büntetések mennyi...

A parkolás büntetések mennyi idő alatt évülnek el?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 21. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Semennyi alatt. Egyszercsak kapsz egy végrehajtási felszólítást, hogy vagy kifizeted a kamatos kamattal már százezrekre rúgó összeget, vagy ráterhelik az ingatlanodra.

Öcsém idióta fia csinálta, hogy nem fizetett. Egy év múlva jött sz értesítés az apjának, hogy vagy fizet, vagy ráterhelik a fia bejelentett lakhelyére, az öcsém házára.

2022. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az fasza, mert minden tartozás 5 v. 7 év alatt elévül es ha felszólítanak élhetsz azzal, hogy ez már nem él. Talasztalat alapján mondom.


Viszont parkolásnál bíztam benne hogy hamarabb :(


Volt egy csekkem vagy 2 de nem emlekszem hol voltam csak h megbuntettek igy igazabol irni sem tudok hogy kuldjenek ujat.

2022. ápr. 21. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy év az elévülési idő.
2022. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elévülési időket is ki tudják már játszani :)

S nem az érintet félről beszélek.


A kiskapu:

Befizeted az elején, vagy a későbbiekben ismeretséggel kivásárlod a rendszerből fű alatt.

2022. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat sajna nincs ismerettsegem 😂 de jo lenne, mindegy mar nem fizetem be akkor mert mar boven tul ment a 30 napon is inkabb megvarom az 1 evet akkor, mert be befizetek x osszeget utana lehet kesobb kikuldenek ugyan ugy plusz potdijjal.
2022. ápr. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!