Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy küldjek el legegyszerűbbe...

Hogy küldjek el legegyszerűbben egy Bakelit lemezt postán?

Figyelt kérdés
Valakinek elkéne küldenem postán és sztem nem ez a legjobb megoldása a dolognak, személyesen átadni nemtudom mert kb 400km van köztünk:S tegyem bele vmi bazinagy dobozba?? annak meg a súlya ugy szerintem soklessz...amiért lehet h sokkal többet kell majd fizetni a postán:S Szerintetek mi lenne a legcélszerűbb módja a küldésnek?
2008. dec. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Kivágsz két olyan máretű farostlemez darabot mint a lemez, közé teszed, becsomagolod, talán akkor nincs olyan nagy esélye, hogy megpróbálja összehajtani a postás. Persze törékenyként add fel mindenképpen!
2008. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemis tudtam h igyis fellehet adni postán h "törékeny"...bár én azért nembizok meg az ilyenben...amugy ilyen Vaterás üzlet lenne...másképp meg elég nehéz lenne megoldani:S
2008. dec. 17. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
buborék fólia mindkét oldalra + pizzás doboz + törékeny jelzés a postán
2008. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megbízhatsz, a törékenyként feladott árura vigyáznak.

Én is vaterás vagyok 3 év alatt kb. 400 csomagot postáztam törékenyként, soha semmi baj nem volt.

A nagyobb doboz jelentéktelen súlyeltérés, a díjon ez semmit nem változtat.

Törékenyként, hogy az értéke is biztosítva legyen egyedileg kezelt csomagként add fel, ennek díja 1800 ft.

Ez egy sárga csomagszállító, azt kell kitöltened.

2008. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, és béleld ki a dobozt összegyűrt újságpapirokkal és ugy rakd bele a külön becsomagolt lemezt
2008. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!