Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogyasztóvédelmi kérdés.Ha...

Fogyasztóvédelmi kérdés.Ha egy cégtől, ami országosan több bolttal rendelkezik,kérek egy terméket ma (80.000 ft),hogy hozzák le nekem a Budapesti boltjukból (mert ott van csak nekik raktáronés 1 hét mire lejön,akkor is csak 80.000-ret kérhetnek érte?

Figyelt kérdés

Ugyanis, most MA akciós, de 2 nap múlva nem lesz az (felmegy 90.000-re kb. majd), de mire meg tudom venni jövő héten (mivel Debrecenbe nincs nekik raktáron), addigra már nem lesz az!


Van erre vonatkozó törvény? Paragrafus?



2022. márc. 23. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatuk mit mondott?
2022. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
A terméket csak akkor szállítják ki, ha előtte megrendeled. A rendelés pedig az aktuális áron történik. Nem számít, hogy te hány nap múlva veszed át, mert ha 80 ezer forintos áron rendelted és ezt igazolták vissza, akkor ennyit is fogsz fizetni utánvétel esetén is. Ha közben kapott rá egy akciót és mondjuk másnap már féláron fogják adni, te akkor is 80 ezerért veszed majd át. És áremelkedés esetén fordítva ugyanígy nem fizetsz rá különbözetet mivel a vételi ajánlatod és annak visszaigazolása is a 80 ezerről szól.
2022. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Ügyfélszolgálatuk nem veszi fel. 5 perc után meguntam (+ nem szeretném az összes SIM-en lévő pénzemet csak a várakozásra lebeszélni).


2: Értem.


Valaki tudna erre vonatkozó törvényt is?

Paragrafust, vagy bekezdést?

Nem vagyok jogász, hátha van itt valaki aki a megfelelő "bizonyítékot" is tudja. Amire hivatkozhatok!

2022. márc. 23. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!