Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy féltékeny vagyok a "kövérebb" lányokra?

Figyelt kérdés
Tehát le szögezném hogy nem szeretnék megbántani senkit. Tinilány vagyok tudom hogy még változni fogok sokat. Tehát azt vettem észre hogy a Magyarországi lányok többsége, husis, vagy kövérebb, (Én Németországba élek) éshát én 156 cm vagyok kb és 45 kg, nemtudom ezt ki hogy tudja elképzelni, (Homokora alakom van) és azt vettem észre hogy Magyaroszágon a legtöbb lány sokkal dagibb, es valamilyen szinten féltékeny vagyok most rájuk.. meg minnél többet hallom azt hogy a dagibb lanyok sokkal szebbek.
2022. márc. 23. 14:12
 1/2 anonim válasza:
89%

A szépség meg a testalkat nem feltétlenül ugyanaz, lehet valaki telten is jó nő, és lehet valaki vékonyan is furán amorf.

Úgy általánosan el lehet mondani hogy az arányos testalkat a legvonzóbb az emberek többségének,nem a háj, vagy a kilógó bordák.

Szerintem hülyeség ezen "féltékenykedni".

2022. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
Ez inkàbb testképzavar lesz.
2022. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!