Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy rosszabb minőségű...

Vettem egy rosszabb minőségű hangfalat 2 ezer forintért. Problémám van vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha maximumon van a volume, zúg, amúgy meg tiszta fos a minősége.Nem azt mondom, nem is várok sokkal jobbat ennyi pénzért, de nem tudok rajta javítani valahogy?:S
2010. szept. 13. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon zúg akkor ne hallgasd teljes hangerőn,vagy vegyél egy erősítőt,de sztem probáld meg távolabb vinni a gépetől,vagy nézd meg h mi az ami bezavarhat.ha ez sem segít akkor legközelebb vegyél jobbat,vagy ha emg van a blokk meg minden vidd vissza h ez a problémád hátha kicserélik.
2010. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Veszek később jobbat, ez csak átmeneti.
2010. szept. 13. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
:D Egy 2k-s hangfalba kb 5w-os hangszóró van, az persze, hogy zúg... Én 750Ft-ért vettem egy PC hangszórót, nem tom miért nem volt rá szükségem, csk olcsó volt, abba pl 3W-os a hangszóró. Ezek csak arra jók, hogy legyen hang, nem zenét hallgatni. Javítani úgy lehet rajta, hogy kidobod, ha lesz új.
2010. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, nézek épp egy filmet és nem zúg annyira:D
2010. szept. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!