Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről írjak házidolgozatot?

Miről írjak házidolgozatot?

Figyelt kérdés
A téma szabadon választható. Tanár csak annyit fűzött hozzá, hogy olyan témát dolgozzunk fel, ami érdekesebb és nem kín az olvasása... Minimum 15 oldalnak kell lennie.Tényleg bármiről irhatunk, amiről csak akarunk. Nem magyarra kell, hanem németre. Azért is kell ilyen sokat irni, mert időnk kidolgozni van bőven, csak október közepére kell :)
2010. szept. 12. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál a Gyakorikérdésekről. Mindenféle rendű-rangú és korú netező, sokszínűség, sok-sok kérdés, viták és minden más.
2010. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg leírni egy délutáni nézelődést, vásárlást, amely egy bevásárló központban történt. -Ebbe bele tudsz építeni német turistákkal megtörtént rövid beszélgetést is, - de a szókincs sem utolsó, amit fel kell vonultatnod a cél érdekében!

Üdvözlettel: zollye

2010. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 M@x ***** válasza:
szerintem természetfeletti dolgokról írj...németül...azok sok mindenkit érdekelnének...szellemek...ufok...vámpírok...chupacabra...erről lesz annyi anyag hogy elég lenne 20 oldalnak is!
2010. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány éves vagy. Megkérdezhetem?
2010. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nekünk ének órára kell mindíg 1 embernek egy enekarról akit szeret...én a slipknotot fogom választani elég érdekes a kialakuásuk...ha esetleg te is ilyesmit szeretnél válassz ez zenekart akit szeret és írj róluk...eseteg még német együttes vagy énekes is lehet, róluk németül is találhatsz anyagot (pl.:Rammstein)


de ha másró szeretné nem tudom lehet azt hogy kiválasztasz egy országot vagy akár egy födrészt és arró írsz bővebben érdekes információkat ...vagy egy mai hírességről...róluk is lehet érdekes dolgokat találni wikipédián meg rajongói oldalakon

2010. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

bocsi a helyesírási hibákért még görnyettek az újjaim :D meg a L betűm kicsit rossz

2010. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!