Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy kívánságod ebben...

Gyorki92 kérdése:

Ha lenne egy kívánságod ebben a pillanatban, de azonnal, gondolkodás nélkül kellene rávágni, hogy mit szeretnél, mi lenne az?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
sok nagy mellű dögös szőke és barna tini csaj :P :D
2010. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, sztem az, h legyen jobb idő :D
2010. szept. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, fiúknak és férfiaknak fölösleges válaszolniuk, úgyis mindegyikünknek nagyjából ugyanaz jutna az eszébe. X)
2010. szept. 11. 00:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ö gondolkozás nélkül?hú nem menne :)) most eszembe jutott ez meg az de akkor legyen az,hogy: legyen az a kék adidas felső amit láttam a netten és nagyon drága.
2010. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok pénz vagy felhőtlen élet...Nem tudok dönteni, de szerintem a sok pénz ugrana be először:D

24/L

2010. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még három kívánság.
2010. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
anya egészséges és boldog legyen, apámat meg soha többet ne lássam... Bár inkább annyi, h anya boldog legyen, abba minden bent van :D
2010. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak spanyolban élhetnék, és tudnám a nyelvet!:D (bár ez 2)
2010. szept. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!