Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nekem van bűntudatom?

Miért nekem van bűntudatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma hazajöttem suliból és elkezdtünk anyámmal beszélgetni,elmondtam hogy az egyik fiú barátom cigizik,ezen ő annyira fel kapta a vizet, azt mondta hogy: “ilyen korba már fog szokni” meg hogy “amikor én ekkora voltam dolgoztam már,nem cigizgettem” a srác 17,és valamiért nekem van bűntudatom,pedig én nem is próbáltam még soha cigit,szerintetek miért nekem van bűntudatom?

16/L


2022. febr. 10. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szekunder szégyen inkább,akkor az ember elszégyenli magát amikor egy idősebb valaki vagy egy szülő prédikálni kezd.
2022. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mer túl normális vagy.
2022. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A dohányzás káros undorító szokás. Sok fiatal szép lányt láttam foltos szürke fogakkal és 10-20 év masszív dohányzás nagyon el tudja csúnyítani őket. Szürkésebb árnyalatú bőr. Szájszag és lepedékes fogak. Lehet hogy a személyi higiéniájuk sem a legjobb de a dohányzás kb megtízszerezi a dolgot. Az ilyenekkel nem is értem hogy képes bárki csókolózni...



Azért van bűntudatod mert belekeveredtél és mentegetőznél hogy kívülálló vagy. Ezt pedig úgy érzed, ha nem bizonyítod akkor téged is elér a megítélés mint azt a srácot.

2022. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3.lehet tényleg ezért van,12 éve jóba vagyok ezzel a sráccal,nyilván az is bennem van hogy azt akarom hogy szimpatizáljanak anyumék vele,és ne ez alapján ítéljék meg,am meg idáig pedig bírta a srácot
2022. febr. 10. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

A dohányzás káros és engem rohadtul taszít. Aki a negatívumai alapján mégis használja az nekem igénytelenséget sugall és logikátlan gondolkodást. Aki függő az azért szívja. De az aki rászokik az csakis amiatt csinálja mert másoktól látja és befolyásolható. Az ilyennek nincs igazi önálló személyisége és hajlamos a csordaösztönére hallgatni. Amikor elsőre beleszív valaki akkor az biztos hogy rossz érzés mert kapar és olyan mint a füstmérgezés egy égő házban.

Én életemben kétszer szívtam bele. Egyszer 4-5 éves koromban amikor anyám otthagyta, aztán később egyetemista koromban amikor elvesztettem egy fogadást és az volt a bűntetés. Mindkétszer borzalmas volt. Ezt magáért az érzés jóságáért nem lehet megszeretni. Csakis külső nyomásra csinálja az ember. Aki pedig nem annyira határozott és önálló hogy saját maga döntse el hogy mit akar, vagy megfelelni vágyásból kezd el cigizni az éretlen személyiségű. Az ilyen persze hogy nem szimpatikus.

2022. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!