Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami tipp egy első "randira"...

Valami tipp egy első "randira"? 16/L

Figyelt kérdés
Holnap találkozom úgymond előszőr egy fiúval ,akivel eddig inkább csak neten beszéltem .Élőben is találkoztunk már párszor,de nm nagyon beszéltünk ,de most jutottunk el oda ,hogy elhívott találkozni :)) Egyébként elég izgulós típus vagyok szóval jól jönnének a tipek ...
2022. febr. 1. 17:33
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Nyilvànos hely, ahol màr jàrtàl.


Olyan legyen, ahol tudtok normàlisan beszélgetni, de tudsz segítséget kérni, ha gond van.

2022. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nyilvános helyre kell menni, ahol vannak emberek. Kizárólag tömegközlekedést használj! Ne engedd hogy hazakísérjen! Folyamatosan maradjatok olyan helyen, ahol vannak mások is, akár teljesen idegenek, de emberek vannak.
2022. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Az oké, hogy elővigyázatosnak kell lenni, de az első 2 komment után úgy érzem, mintha már testőrt is vinni kellene egy randira. Helyszínt a srác szokott választani, vagy ha főtéren sétáltok, akkor megkérdezi, hogy hova szeretnél beülni és kész. Nyilván ő is izgulni fog, de nem kell túlstresszelni, ha találkoztatok már párszor, akkor nem lesz annyira idegen és jönnek majd a közös témák. Hazakíséréssel semmi gond, sőt szerintem teljesen normális, egy úriembernél ez minimum, hogy biztonságban "hazajuttatja" a párját. Ha viszont nem akarod, akkor mondjuk azt mondod, hogy a plázánál találkozol a barátaiddal, vagy szüleiddel és kész, leráztad.
2022. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gumi legyen nálad!
2022. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Emberek!! Ismerem a fiút!! nem egy teljesen ismeretlen személy,csak ez az első alkalom hogy kettesben leszünk
2022. febr. 1. 20:26
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
Akkor tudod: sapka, sál!
2022. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy mentem randira, hogy két dolog mindenképp volt nálam, bicska és óvszer. Bicska arra az esetre, ha a nő el akarna raboltatni szervkereskedőkkel, az óvszer pedig, tudod...
2022. febr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
update:lemondta a találkát :))
2022. febr. 3. 18:34
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
nemááá
2022. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha velem randiznál, azt mondanám ne vegyél fel bugyit! :D
2022. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!