Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces ajándékot lehet...

Milyen vicces ajándékot lehet adni az ünnepekre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy doboz,amit ha kinyitol egy bohoc ugrik ki belöle!

Na ez nagyon vicces szàmomra.

De bàrmilyen ajàndék,egy disztàskàba,amit ha kinyitol elkezd kacagni(màr ilyet is làttam)

Vagy a tesom vett valamit,ami csokinak néz ki,és közbe meg olyan méreg csipös szalàmi:)

Nagyon sok vicces dolog van,csak nem mindegy,kinek mi szàmit viccesnek.

Én pl parfümöket gyüjtök,szülinapomra nö létemre meglepett az egyik egy férfi parfümmel...

A màsik meg bébi zoknival,igaz babàt vàrok,de a babànak meg van mindene,na meg azért ez csak az én szülinapom volt,nekem kellene ajàndékot adni,és nem a babànak,na jol kitértem a téma alol,szoval a fantàziàd szabja meg!

2008. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
attól függ, például nekem van egy 19 éves barátom és neki vettem egy olyan lapos üveget aminek egyik fele lapos üveg, másik meg cigitartó, de ilyen tök kicsi és ügyes szerkezet... és belegravíroztattam, hogy "a nehéz helyzetekre"....
2009. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valami egyedit.

Nézz itt körül: www.egyedimeglepi.hu

2009. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy bögre aminek az egyik oldala lapos ezért ha ott iszol akkor mindig kifolyik.
2009. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!