Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el, hogy mi...

Hogyan döntsem el, hogy mi legyek?

Figyelt kérdés

Elég sok minden érdekel,de egy sincs olyan,amire azt mondanám,hogy "húú,én ez vagy az akarok lenni!",Hogyan döntsem el,hogy mi legyek a későbbiekben,miylllyen pályát válasszak?

16/L


2010. szept. 9. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem korai egy kicsit?Szeritnem még ráérsz. =) 16/L
2010. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress olyanokat, amikhez van tehetséged, értesz hozzájuk. :) Pl. melyik tantárgyból vagy jó? Nézz olyanokat, amikhez kapcsolódik az adott tantárgy. És a tulajdonságaid is fontosak. Ha túl pörgős vagy és nem tudsz egy helyben ülni, akkor ne válassz irodai munkát. Remélem érted mire gondolok.

Egyébként én 14 vagyok és én sem tudok dönteni. :/ Szeretem a földrajzot és a történelmet, de nem tudom, hogy ezekkel minek tudnék tovább tanulni.

2010. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan hivatást válassz, amit szeretsz csinálni, és soha életedben nem kell dolgoznod :) . Biztos vagyok benne hogy van valami amit szívesen csinálnál, csak kérdezd körbe az ismerőseidet hogy ők mik akarnak lenni és hátha adnak jó ötleteket. És nyugodtan merj valami merészet gondolni, néha azok a legjobbak.
2010. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!