Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártál már pórul kamerák miatt?

Jártál már pórul kamerák miatt?

Figyelt kérdés
Olyan az életünk mint egy valóságshow. Térfigyelők, webkamok és biztonsági kamerák. Van köztetek olyan, aki kifejezetten a kamerák miatt került kellemetlen helyzetbe? Vagy olyan, aki a kamerákkal dolgozik? Valóban rajtunk csattan az ostor? Megváltoztatja az életünket, viselkedésünket?
2008. dec. 14. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Miért van az hogy sokan fórumnak használják az oldalt?
2008. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

miért ne kérdezhetné meg????

amugy nem

2008. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen...jártam....


eléggé cikis helyzetbe kerültünk miatta....


Pénteken buli előtt a haverokkal leültünk egy padra,ami egy bevásárló központ-nál volt(Stop.Shop.)


És barátnőmmel felvetettük az ötletet,hogy mi lenne ha a pasijainknak csinálnák pár extrém képet....


Falnak támaszkodva meg ilyen olyan amolyan helyzetekbe....


nem vettük észre a kamerát...csak akkor amikor beszóltak,hogy csináljuk még,vagy még annál is extrémebben...akkor vettük észre a kamerát...egyből el is húztunk onnan


22/L

2009. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a suliba egy pulóvert rádobtam ;D
2010. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek veled.

Nem normális,hangsúlyozom,természetellenes (!!!),hogy ennyire hozzászoktatnak minket a kamerák jelenlétéhez.Lassan már mindenütt ott vannak,és nekem egyre többet jár a fejemben Orwell,de gondolom,nem vagyok egyedül.


Nekünk a munkahelyünkre szereltek fel nemrég kamerákat;a munkáltatónk azzal takarózott,hogy a betörés ellen vannak,meg minden,csak akkor nem értem,hogy miért van a helyiségben olyan kamera is,amely csak engem figyel egész nap,meg a mozgásteremet.

Nem akarok kitérni a részletekre,de még annyit,hogy a hely,ahol dolgozom teljesen nyilvános szórakozóhely,ahová az emberek lazítani járnak,kikapcsolódni,és szerintem teljesen igazságtalan,és felháborító,hogy ezeket a népeket is egész nap figyeli az a szar.


Őrjítő,amikor a főnököm még azzal heccel,hogy láttuk ám a barátodat,amikor bejött hozzád,meg láttuk,hogy olvasol,meg láttunk ezt és azt (ami teljes egészében rám tartozik (tartozna)csak).És nem mondhatok neki semmit,maximum magamban gondolhatom,hogy mekkora perverz állat,hogy ilyesmikre figyel,és ilyeneket szóvá tesz.


Undorító.És elítélek mindenkit,akit ez nem zavar.

2011. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!