Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rock stílusú k pop zenék?

Rock stílusú k pop zenék?

Figyelt kérdés

Na kezdjük a legelején...


A legjobb barátom, (Fiú de nem a szerelmem) nem nagyon szereti a k popot. Sőt utálja. Gondolom a sok bunkó fán girl miatt akik már túlzásba esnek és ha azt az adott bandát nem szereted utálnak. Így szerintem elment ettől az egésztől a kedve.Na mindegy ez lényegtelen, ő a rockot szereti és azt mondta nekem hogy ad egy esélyt a k-popnak. Szerintem a k pop azért jó mert sok féle van belőle és mindenki megtalálja a magának való műfajt. Így gondoltam valami rockos k pop zenét mutatnék neki de nincs ötletem



2021. dec. 6. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

K-rock a neve a műfajnak, amit keresel. :)

Kim Jaejoong - Mine, Butterfly, Luvholic, Maze így első körben ezt a négyet ajánlom

2021. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

- FTISLAND

leginkább a japán számaik (de a koreaik közül is vannak rockosabbak, pl. a Take Me Now és a Pray)


- Day6

alternatív rockot játszanak


- BURSTERS

ez egy metalcore együttes


- Rolling Quartz

ez egy csajbanda


- Dreamcatcher

Girl group, de rock alappal dolgoznak


- Xdinary Heroes

Ma debütáltak, elég egyedi hangzásuk van


- NOVADOX

Róluk nem tudok sok mindent, Spotify szokta nekem bedobni, de rohadt jó zenéik vannak, talán tetszhet a barátodnak.


Bocsi, hogy nem konkrét számokat, hanem együttesenlk neveit hoztam, remélem azért valamennyire hasznos volt a válaszom.

2021. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pink Fantasy
2021. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 6. 21:43
 5/6 anonim válasza:
100%
Most jött ki a JYP új fiú bandája is nekik is elég rock zenéjük lett: Xdinary Heroes: Happy Death Day.
2021. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kpop dalok nagy részében amúgy vannak erős rockmotívumok
2023. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!