Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha,...

Szerintetek az normális ha, sose hagyom hogy a dolgok maguktol jojjenek, és mindig tudom elore hogy mi lesz?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl én most azt mondom, hogy 2 hét múlva xy biztos be fog depizni, meg lehet szakitani fog a baratnojevel, illetve tuti ez lessz meg az lessz, és mindig úgy van ahogy én megmondom. Sose volt még olyan hogy ugy mentem valahova, hogy ne tudtam volna előre hogy mik lesznek. Meg így mindig bele gondolok, hogy mik lehetnek majd,es beteljesül.. ez szerintetek miert van?
2021. nov. 21. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy úgy is szokott lenni, hogy elképzelek egy történetet, ami elméletileg csak álmodozás, pl hogy 3het mulva, találkozni fogok 1 személyel akinek tetszeni fogok, és én is neki, aztán azt is bele "almodom" hogy, hogy fog kinézni, milyen lesz természetre, és ez szó szerint beteljesül.
2021. nov. 21. 23:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy akkartam, hogy találkozni fogok egy személyel, akinek tetszek, és nekem is ő*
2021. nov. 21. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Zagyvaság, de elég, ha te érted.

Mi a kérdés?

2021. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdes az, az, hogy ez hogy lehetséges?
2021. nov. 22. 04:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!