Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pontpark című oldal? Kamu...

Pontpark című oldal? Kamu vagy igazság?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Biztos igazság, elvégre rengeteg olyan ember van, akinek az az életcélja, hogy ingyen adjon egy csomó dolgot :)
2010. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Az oldal nem kamu, de mire összejön egy komolyabb cuccra a pont addigra nyugdíjból fogsz élni.
2010. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan ahogy az utolsó írja..
2010. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
amugy a nézhetö hirdetéseket milyen idöszakonként cserélik?
2010. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu.

Úgy lenne igazságos, ha valakinek összegyűlik a pontja akkor választhasson ajándékot, mert így meg be sem lehet jutni most sem az oldalra...

2010. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
sajnos kamu.ugyanis eltűntek pontjaim is,meg hallottam is h nem kaptak meg amit kértek.figyelmezettem fórumokban ,h ne dőljetek be egészben ,csak átvernek,ilyen nincs azért nem kapnak mert sokan vannak,kamu szaga van.amikor írtam fórumokban és kitiltottak onnan,persze biztosan mert beszartak..igaz kaptam levelet nagy marhaságot,jót röhögtem rajta.
2010. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Az utolsó hozzászólónak.

Szerintem Bebicica, azt a levelet vedd komolyan. Nem az első és nem is az utolsó leszel aki ilyen sorsra jut. Szerintem nem tudod mibe nyúltál.

Annyit az eltűnt pontjaidhoz, hogy ha eltűnne pont, akkor nem rengeteg embernek tűnne el? Vagy szerinted csak a Te pontjaid kellettek valakinek? Mert ha tűnne el pont, szerintem tele lenne vele a net!


Bocs az offért, a kérdésbe nem szeretnék állást foglalni.

2010. okt. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Honnan tudod, hogy Bebiciának hívják???
2010. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
szerintem azért tudja,h így hívják mert ez volt a felhasználói neve fenn még,én is láttam a fórum hozzá szólásait ,részben igaza van ,h kamu.
2010. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Onnan tudom, hogy ő írta, mert láttam, sőt lementettem a fórumon az írását. Azért én is figyelek, hogy hol vagyok. Viszont van egy ismerősöm, akit hasonló dolog miatt fel is jelentett a cég. Éppen ezért mondtam a leányzónak, ha ugyan azt a levelet kapta mint az ismim, akkor jobb ha felköti a gatyát. Az ismerős nagyon sok pénzt ajánlott nekik ha megoldják hivatal nélkül az ügyet és nem kellett nekik.
2010. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!