Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen igénytelenségek...

Komolyan ilyen igénytelenségekre, mint a Megasztár/X-faktor van szüksége az embereknek?

Figyelt kérdés
Belenéztem mindkettőbe, de minősíthetetlenül szar volt. Erre van szüksége a mai magyar embereknek? :S :D
2010. szept. 4. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát egyik műsor se Magyarországon kezdődött.Miért mi bajod van vele?Emberek kapnak lehetőséget(már aki tehetséges) hogy felfedezzék.
2010. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem... Én sem szeretem meg semmi, de mi csak majmoljuk az amerikaiakat, közben tiszta szégyenek vagyunk:S Igazad van, semmi szükség rá. Egy igazi sztár az nem innen indul, hanem egy hosszú karrierista úton. Nem is tudom ezeken mit esznek.
2010. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Külföldi megasztárban azért igényesebbek vannak. A mostani megasztárra azt hittem, hogy parodizálják a régebbieket, de aztán megtudtam a szomorú igazságot, ezek az emberek tényleg ilyenek.
2010. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszik ne nézze! Ennyi!
2010. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Miért bazz, te mit nézel, Disney Channelt? Vagy mi neked az igényesség? Eleve te sem vagy egy igényes ember, ha nem tudod tolerálni azt, amit más szerethet. Én sem vagyok egyiknek sem fanja, de akkor is, itt emberek kapnak lehetőséget ingyen, társadalmi és faji hovatartozástól függetlenül. Nagyon sok embernek ez egy kiút lehet, akinek mondjuk nincs pénze magántanárra, de elég tehetséges ahhoz, hogy elinduljon egy ilyen műsorban. Vannak magukat égető emberek, de azért elég sok a valódi tehetség is.
2010. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy legyen még egy dolog, egy sor, amiből gáz, ha kilógunk - magyarul, ha nem nézzük.
2010. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen, erre van szüksége a magyarnak.

Sőt, még ezek is nagyon kellenek:

Édes négyes

Győzike

Hal a tortán

Széf

Vacsoracsata

Le az értelmes, kultúrális műsorokkal!

Éljen a gagyi!

Éljen a népbutítás!

2010. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod a hülyeséget mindenhol el lehet adni.
2010. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebbe mi a hülyeség?
2010. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13:30,inkabb mi nem?Bikicsunaj es tarsai...es a normailis,jo enekeseket le se sz.rjak es a nyomikbol lesznek sztarok...na mi is ebben a hulyeseg?
2010. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!