Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, nincs semmi ötletem! :(
2008. dec. 12. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idos, mennyi penzed van az ajandekra, es mi az erdeklodesi kore? Ird meg, es ugy konnyebb lesz a valasz!
2008. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17 éves, és 4 hónapja vagyunk együtt. Nem lennék gondba ha szeretné az ékszereket..:S de nem szereti, pedig azt szerettem volna venni neki egy karkötöt gravirozással.. 8(

de akkor ez igy most nemjó! érdeklődési köre.. végülis igy minden áérdekli, mert ilyen okostojás :D

2008. dec. 12. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a fiúk szeretik a számítógépes játékokat,ha okostojás akkor valamilyen könyv,férfikozmetikum(pl.parfüm)(bár az lehet hogy egy 4 hónapos kapcsolatban túl személyes..ha szereti a focit vmi azzal kapcsolatos tárgy,(valamilyen jegy meccsre..)tényleg szűkíteni kéne mi érdekli...
2008. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmeseknek szolo konyvet, amiben idezetek, kis szovegek vannak. Nagyon igazak ezek a szovegek.

A konyvesboltban nagyon jokat lehet kapni, es ha okostojas akkor gondolom hogy szeret olvasni. Meg a szerelmes konyv melle meg egy nagyon finom markasabb desszert, csokifele. 4 honap azert meg annyira nem sok ido, ugyhogy igy eleg lenne szerintem.

2008. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Én egy dolce& gabbana parfümöt vettem, nem tudom mennyi a kereted. Ezt én 15000 körül vettem kap majd még egy különleges szamos desszertet is.

Vagy ha kevesebbet tudsz rá szánni, akkor lehet egy gravírozott toll, ilyen elegáng bőrtolltartóval, mondjuk egy igazán szép tollat kapott tavaly a barátom, az is ilyen árban mozgott..

De vehetsz neki könyvet, sálat, talán pulcsit, színházjegyet, nem tudom,hogy lehetne kapni ( én most ezzel leptem meg magunkat).

Aztán egy hosszú hétvége mondjuk galyatetőn, biztosan lesz hó, lehet lovasszánt is fogadni, tök romantikus.

Vagy csak szimplán nem is az ajándék a fontos, vagyis szóval a legnagyobb ajándék,hogyha együtt vagytok, menjetek el ha van rá lehetőség korizni, és valami aprósággal lepd meg. Közös fotót kereteztess be, vagy egy olyan könyvet,amit szeretne,azt mondjuk köttesd meg egyedire, vehetsz neki valamit,ami esetleg ha sportol,akkor azzal kapcsolatos.

2008. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Attól is függ,hogy a barátod mien tipusú vagy stílusú!

De ha még most barátkoztatok össze ,és nem nagyon tudod miket szeret,próbálj úgy beszélgetni vele,hogy rá tudj jönni miket szeret ,de vigyázz ne hogy észre vegye!

2008. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!