Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kulacsra ragasztott matricák...

Aluse kérdése:

Kulacsra ragasztott matricák mennyire tartósak?

Figyelt kérdés
Sokat láttam mostanában, hogy az a trend, hogy kulacsra, termoszra matricákat ragasztanak az emberek. A kérdésem az lenne, hogy ez mennyire tartós? Illetve ha nem csak vizet tárol benne az ember, el is kell ugye mosni az üveget, a matricák ilyenkor vizesek lehetnek... hogy oldják meg ezt? Van valami speciális fólia matricákra, amik vízállóak? Van egy nagyon jó kulacsom, úgy kaptam valakitől, aki már nem használta, semmi baja nincsen, kivéve annyi, hogy fém kulacsról van szó és rózsaszín bevonata volt, ami elkezdett kicsit kopni, így néhol látszik az ezüst része. Szeretném feldobni egy kicsit matricákkal az üveget, hogy mégse a kopott részé legyen a figyelem, de nem tudom, hogy megérné-e. Köszönöm a válaszokat :)

2021. okt. 6. 21:28
 1/2 anonim válasza:
Szia A kulacsra ragasztott matrica nem lesz tartós. A gyárilag rátett matricázott réteg sem szereti a mosogatógépet, vagy max alacsony hőfokon és a mosogatógép felső polcán. Az utólagos matricák akár az első mosás alkalmával elkezdhetnek lejönni. Amennyiben olyan kulacsod van ami duplagfalu hőtartós, azt egyébként sem lehet mosogatógépbe rakni. Azon tovább tart. Tehát összefoglalva, bármilyen matricát is teszel rá az nem lesz tartós.
2021. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél decoupage ragasztót, azzal kend be ott a termoszt, ahová matricát szeretnél rakni, ragaszd rá a matricát, és fesd le újra. Tartós lesz, és ha ne csillámosat veszel, nem is nagyon fog látszani.
2022. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!