Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Habsburg Ferdinánd Zvonimirnek...

Habsburg Ferdinánd Zvonimirnek van kedvese?

Figyelt kérdés
Csak mert erről nem igazán találtam semmit
2021. szept. 22. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ferdinand Zvonimir Maria Balthus Keith Michael Otto Antal Bahnam Leonhard von Habsburg-Lothringen autóversenyzőnek bizonyára van, de mi közöd hozzá? El akarod vetetni magad feleségül?

Tegnap már volt hasonló kérdésed.

2021. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak egy kérdést tettem fel, de ha nem tetszik akkor miért válaszolsz rá?csak hagyd figyelmen kívűl. Hisz tudtommal nem említettelek PONT TÉGED hogy válaszolj a kérdésemre
2021. szept. 23. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az oldal létezőse óta Habsburg Ferdinánd Zvonimirról eddig nem volt kérdés, de most két egymást követő napon igen, akkor feltételezhető, hogy egy embertől származik.

Mindkettő álkérdés. Nem hinném, hogy bárki álmatlanul forgolódna, hogy vajon hogy áll a csajokkal.

2021. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!