Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az a gólyatábor?

Milyen az a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Érdemes gólyatáborba menni?Nekem mondták már egy páran h ott szivatnak a nagyobbak meg minden de ugyanakkor jó lenne összeismerkedni a jövőbeli osztálytársakkal.Én jövőre ballagok és még nem tudom,hogy menjek-e?Tapasztalatok??
2010. aug. 30. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Gólyatábor akkor lesz, amikor beiratkozol az új schoolba. És feladatok lesznek, amit a tanárok adnak ki. D szivatás is lehet, ilyen hogy: fújd el a lámpát, ugass, mint egy kutya, nyald ki mások seggét.. Hol milyenek..
2010. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25%
Nekem tavaly volt és jó mert beilleszkedsz meg nagyon jókat lehet hülyülni én ott szedtem fel a barátnőmet és még mindig járunk szerintem menj el...
2010. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Én a lányokat mindig megcumiztatom, mert az nekem is jó, meg neki is... ha nem akar, akkor mégjobb
2010. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%
xD TTE ELVETEMÜLT VADÁLLAT XDD
2010. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-nak üzenem h elég beteg elméjű paraszt lehetsz ha ilyeneket csinálsz vagy ha ilyeneket találsz ki...
2010. aug. 30. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem akar, nem cumizik, ha akar, akkor meg neki is jó.. Hol itt a probléma?
2010. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a baj a pasikkal...csak kihasználni tudnak minket.
2010. aug. 30. 21:23
 8/10 anonim válasza:
7%
jajj gyere idee én nemhasznállak ki.. én szeretlek.. xD
2010. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ebben mi a kihasználás aranyom? Ha akarja akkor miért használom ki? Ennyi erővel, ő is kihasznál engem akkor! Ha azt mondanám, hogy tetszik legyen a barátnőm, lecumiztatnám, és otthagynám, na az kihasználás, de ebben mi?
2010. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyrészt megvan a véleményem az ilyen lányokról is másrészt meg nemvagyok az "aranyod"...-.-"
2010. aug. 31. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!