Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a ÓE-nik matek...

Szerintetek a ÓE-nik matek szint felmérő nehéz lesz vagy tul lehet élni XD?

Figyelt kérdés
a témákat nézve nem lesz egyszerű
2010. aug. 28. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, túlélted? :D
2010. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom de azit hiszem hogy nem :(
2010. szept. 2. 18:49
 3/4 anonim válasza:
No para: nekem is csak 3-adjára lett meg. Utólag nézve egy vicc.
2010. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

(előző vagyok)


amikor még én kezdtem 2 éve, akkor úgy kb. az évfolyam 90%-ának nem sikerült. Ugyanakkor akinek csak 4-edjére lett meg azok egy része a Niket ott is hagyta.

Elsőre nem sikerül akkor valamikor októberben írtok még 1et

addig járhatsz felzárkózatóra a cserjéshez, vagy a Csicsekhez. Ott csináltok sok-sok példát. Ha nem sikerül másodjára sem akkor már nem lesz felzárkózató.

Arra ügyelj, hogy mindenhez írj kikötést (mindet) minden eredményt írj le (számológép nem használható, de teljesen felesleges).

Nézz körül az interneten vagy kérdezz meg egy vénebbet, hátha találsz feladatsort. Ha még emlékszel mik voltak, akkor azokat gyakorold be, mert egy kaptafára megy az összes.

Hidd el anno én is be voltam fosva, de nem ettől olyan nehéz ez a suli.

2010. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!