Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem a jogosítványt, de...

Elkezdtem a jogosítványt, de nincs pénzem, tanulok, mellette dolgozok de most kiraktak nem egy diákot, köztük engem is. 400 ft van a számlámon, pedig nem vagyok nagy lábon élő, diákhitelt nem tudok felvenni mivel csak ősszel kapnám meg. Segítség?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan milyen segítségre gondolsz?

Nem igazán értem a kérdést.

2021. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy mit tehet az ember, ha hitelt nem tud felvenni és egyszerűen munkahelyet se talál ahol fizetnének. Mivel diák. Ami meg van munka az messze van és buszra egy nap egy ezres elmenne.
2021. júl. 19. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ami meg van munka az messze van és buszra egy nap egy ezres elmenne."


Tehát keresel 8 órával 6500 Ft-ot (minimálbér -15% szja diákszövetkezet esetén ennyire jön ki), de csak 5500 marad belőle. Nem tudom, szerintem ez több, mint a semmi...

2021. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűlőktől vagy baráttól kérsz.. Erre nincs más megoldás.. vagy veszel egy kaparős sorsjegyet, és imátkozol egyet
2021. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hova valósi vagy és hány éves?
2021. júl. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3-as válaszoló is írta, lehet, hogy elmegy egy ezres a buszra annál a munkánál, de több, mint a semmi, szóval egyértelműen azt kéne választanod.


Vagy pedig hanyagolod a jogsit például, amíg nem vehetsz fel diákhitelt, vagy valami.

2021. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!