Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honda CB 750 F2 szervizkönyvet...

Honda CB 750 F2 szervizkönyvet keresek! Hol tudok ilyet találni?

Figyelt kérdés
nem tud valaki segíteni? A szervizkönyv lehet magyar, szlovák, cseh nyelven. Nekem a konkrét típusom a 1997-es Honda CB 750 F2, de bármilyen CB 750-es szervizkönyv jó lenne. Nem tud valaki segíteni, vagy esetleg nem ismer egy oldalt, ahol találhatnék? Interneten nem találtam csak külföldi nyelveken... A könyvet még akár meg is vásárolnám, vagy ha esetleg valaki beszkennelné, abban is meg tudnánk egyezni. Előre köszönöm a segítséget! :)
2010. aug. 26. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
jajj, nem gyűlölködésért mondom, de beírtam gugliba és ott a negyedik, akk se gítek, rámész arra a 4.-re és ott a három kép alatt ott van hogy letöltés és akk meg is vagy magyarul
2010. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jajj, én sem "gyűlölködésből mondom", de hiába van magyarul az oldal és magyarul a letöltés gomb, attól még a szervizkönyv angolul van... úgy ezzel most nem sokat segítettél... de azért köszi
2010. aug. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!