Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apám jonas brothers rajongó,...

Apám jonas brothers rajongó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
SOS! Apám olyan szinten imádja a jónás tesókat(ami egy rakás sz@r), hogy már-már szinte idegesítő. Ok, nekem is más a zenei ízlésem, nem arról van szó, nem azért kötök bele, mert nem szeretem. De egész nap ezt hallgatja! Amikor megyünk valahova kocsival, akkor is csak ez szól! Ha vége a cd-nek, nem kapcsol át a rádióra, hanem kezdi elölről! A jonas b. nek egyébként erotikus a hangja: b@ssza a fülem! HOgy mondjam meg édesapámnak kedvesen, hogy rohadtul elegem van már ebből a 3 idióta kornyikálásából?
2010. aug. 25. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:
az 1. mondat elég értelmes -.-, de a lényeget értitek, nem?
2010. aug. 25. 20:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mutass neki egy koncertfelvételt, amiben tinip*csák vinnyognak. ha azt látja, tuti megundorodik tőle, és elszégyelli magát, hogy felnőtt férfi létére ilyet hallgat.
2010. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:)) hát ez durva.. :D hát mond meg az igazat,hogy téged nagyon idegesít
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó, de ha megmondom a véleményem erről a "bandáról", akkor nem fog megsértődni? az 1. válaszoló 5letét kipróbálom, köszi :)
2010. aug. 25. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mivan ha megsértődik? ha annyit bír mint egy 13 éves LÁNY

akkor neérdekeljenmár....

2010. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jujj De Gáz .. xĐĐĐ
2010. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én főbe lőném magam.Neked azt mondom vegyéál ilyen ipari zajvédőt,nekem is jól szolgált a hugom hanna montana korszaka alatt.Vagy halgass mp3-at a te kedvenc zenéiddel, az elnyomja a rádiót.
2010. aug. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jajj lődd fejbe, jesszusom, nem mindenki ugyanolyan zenét szeret, és ő beszokott szólni neked hogy milyen zenéket hallgass? vagy megemlíti hogy ne hallgass olyan zenét amit ő nem szeret? vagy valami ilyesmi? én sem szeretem a jonas-t és azt a zenét amit apám szeret.. de nem érdekel, ő se szól be hogy milyen zenét hallgatok?!!! meg stb.. szóval szerintem viseld el :)

bocs ha bunkó voltam ;)

szép napot mindenkinek :) byebye

2010. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!