Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek azt amikor az iwiw...

Szeretitek azt amikor az iwiw en feltöltenek az emberek 600 ezer képet a szerelmükről és a kisbabájukról?

Figyelt kérdés
Én az ilyet mind letiltanám erről az oldalról! Mutogassa a barátainak, ne nekem mert én nem vok rá kiváncsi.
2010. aug. 25. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek! ki a faszt érdekli!??
2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
akkor miért nézed ha nem tetszik?
2010. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tetszik nem kell ám megnézni.Neked is mondhatnák hogy le kéne tiltani az "olyanokat" mint te,mert hogy mért nem teszel ki képet akikről szeretsz/ilyen értelmetlen kérdéseket írsz ki... Ízlések és pofonok.Mindenki azt csinál amit akar.Képzeld el,akad olyan aki szívesen megnézi. :) Azért legyen már benned annyi hogy nem irkálsz ilyeneket.
2010. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem bírom amikor valaki összejön valakivel, és olyanokat ír üzenőfalra meg ilyen helyekre hogy szeretlek hiányzol blabla, meg 5 napja járnak de már olyan képet rak fel hogy nyalják falják egymást...
2010. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De most kom miért zavar? Biztos büszke a csajára/pasijára/babájára, hadd rakja ki... (mellesleg nem azért mondom, mert én esetleg ilyen képeket rakok ki, iwiwen kb 5 van...)
2010. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
én destinyvel értek egyet
2010. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel.

Azt is utálom, amikor mutogatják, hogy milyen szuper autójuk van, mekkora nagy halat fogtak, mit reggeliztek. Nem szép dolog állandóan dicsekedni.

Egyszer régen vettem egy használt Playstation hármat (boltból, nem magánszemélytől), az is tele volt kisbabás képekkel. Hát mondom nem hiszem el.

2022. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!